O mne

Predstavenie stránky DANOBILY

Projekt DANOBILY reaguje na potrebu realitného trhu zlepšiť výkony realitných maklérov. Z vlastnej skúsenosti som presvedčený, že nestačí vedieť ako, ale je potrebné pridať i nutnú dávku motivácie a vedenia. K dosiahnutiu výsledkov je dôležité, aby každý dostal správny mix vedomostí, motivácie a vedenia. V dnešnej dobe si môžeme kúpiť vedomosti, možno aj motiváciu a vedenie (koučovanie), ale aby do seba všetky tri zložky správne zapadli, potrebujeme všetky tri elementy ušité na mieru.

Práve preto vzniká lokálny projekt pre podporu realitných maklérov v Českej a Slovenskej republike. Táto služba je vhodná pre začiatočníkov ale aj profesionálov, ktorí podnikajú v okruhu nehnuteľností už niekoľko rokov. Vždy môžeme rásť a vždy je priestor pre zlepšenie.

Pokiaľ si uvedomujete, že predávate svoju značku, svoje meno a samých seba, tak je prirodzené, že čím viac zlepšíte svoj osobný rozvoj, o to viacej budú vaše služby kvalitnejšie. Kvalitná služba vám neprinesie len nové odporúčania, ale prinesú vám aj nových klientov.

Kto som?

Venujem sa vedeniu realitných maklérov a realitných kancelárií od roku 1996 keď som založil svoju prvú realitnú kanceláriu na Slovensku v Košiciach. Čoskoro táto kancelária dosiahla silné lokálne postavenie.

V roku 2002 som otvoril novú realitnú kanceláriu v Českej republike v Prahe. Kancelária funguje do súčasnosti.

V roku 2010 som sa stal master frašízantom celosvetovej siete realitnych kancelárií CENTURY 21 na Slovensku.

Od roku 2010 zaisťujem školenia, mentoring a vedenie realitných franšízových partnerov na Slovensku.

Od roku 2016 som založil developerskú spoločnosť GENERAL REAL ESTATE, ktorá sa zameriava na výstavbu rezidenčných nehnuteľností. Spoločnosť postavila niekoľko stoviek bytov na východe Slovenska.

Som presvedčený, že znalosti by sa mali zdielať. Žiadni realitní makléri si nie sú konkurenciou. Podporujem spoluprácu, networking a zdielanie skúseností.

Misia projektu?

Našou misiou je vybudovať komunitu realitných maklérov, ktorí prostredníctvom zdieľania, networkingu a spolupráce budú zdokonaľovať svoje služby, meniť lokálne realitné prostredie a tak budú dosahovať svoje osobné ciele.

Hodnoty které uznávam

  • profesionalita,
  • česť,
  • disciplína,
  • systém,
  • pozitívne myslenie,
  • spoluprácu,
  • vzájomnosť.